My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Zapečené brambory

V jednoduchosti je krása! Brambory předem uvařte a pak už vše jen naskládejte do pekáčku a dejte do trouby. Za 20 minut máte vynikající, nutričně vyvážený oběd na stole!

Plněné bramborové knedlíky

Českou kuchyni si nemusíte odepírat, když na to půjdete chytře! Knedlíky z celozrnné mouky naplňte Šmakounem nebo pro masožravce Párky Šmakoun a určitě si pochutná celá rodina!

Boloňské špagety

Tradiční rajčatová omáčka v netradičním vegetariánském pojetí! O bílkoviny však nouzi nemá, maso totiž nahrazuje Šmakoun, který je nastrouhaný v omáčce, klidně ho však můžete i nakrájet na kostičky a opéct na pánvi.

Dýňové bramboráčky

Žádné mastné bramboráky plné mouky a tuku nečekejte, tyhle jsou nutričně daleko výživnější, jelikož obsahují kromě vlákniny ze zeleniny a dokonce i bílkoviny ze Šmakouna.

Meruňkovo-mandlové kuličky

LOREM IPSUM

Arašídové kostky

LOREM IPSUM

Kuličky à la Ferrero Rocher

LOREM IPSUM

Kokosové hvězdičky

LOREM IPSUM

Zapečený květák

Na saláty už je zima, ale co tak zkusit zeleninu zapéct? Nezapomínejte však na kvalitní bílkovinu, co zasytí. Perfektní volbou pro tento recept je Uzený Šmakoun vhodný jak pro masožravce, tak i vegetariány a vajíčka, která směs pěkně spojí.

Zapečené portobello

Portobello jsou kromě vitamínů a minerálů také dobrým zdrojem bílkovin a právě to mají se Šmakounem společné, a proto si tak dobře rozumí! Naplňte je provensálskou směsí, zapečte a podávejte jako lehkou večeři se salátkem nebo třeba s pečenými bramborami na oběd.

Štíhlé nudle s rajčatovou omáčkou a tuňákem

Potřebujete mít připravený plnohodnotný oběd do 15 minut? Se Štíhlými nudlemi to zvládnou i děti!

Štíhlé nudle s mákem a ořechy

Stará láska nerezaví aneb klasika ze školní jídelny v lowcarb verzi, která vám připomene chutě dětství... Díky Štíhlým nudlím od Šmakouna bez tuku, s vysokým podílem bílkovin a naopak nízkým obsahem sacharidů bude mít perfektní nutriční hodnoty!

Sledujte nás na sociálních sítích:

©2020 Šmakoun Adler Proteiner