My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Cukeťák na plech

Cukeťák na plech

Cuketa má nejen hodně vlákniny, vitamínů i antioxidantů, ale také málo kalorií, proto ji s klidem zařaďte do fitness jídelníčku v nejrůznějších podobách! Nezapomínejte však přidat Šmakouna, který pokrm doplní o kvalitní bílkoviny!

Květáková pomazánka

Květáková pomazánka

Přemýšlíte, co zdravého a nepříliš kalorického si dát k večeři? Zkuste pomazánky! Tahle květáková opravdu nemá chybu!

Boršč

Boršč

Tradiční recept z červené řepy ve vegetariánské úpravě! O bílkovinu však nouzi nemá, tu plně supluje Šmakoun, který z polévky udělá hlavní chod, a přitom jí zachová lehkost.

Zapečené brambory

Zapečené brambory

V jednoduchosti je krása! Brambory předem uvařte a pak už vše jen naskládejte do pekáčku a dejte do trouby. Za 20 minut máte vynikající, nutričně vyvážený oběd na stole!

Plněné bramborové knedlíky

Plněné bramborové knedlíky

Českou kuchyni si nemusíte odepírat, když na to půjdete chytře! Knedlíky z celozrnné mouky naplňte Šmakounem nebo pro masožravce Párky Šmakoun a určitě si pochutná celá rodina!

Boloňské špagety

Boloňské špagety

Tradiční rajčatová omáčka v netradičním vegetariánském pojetí! O bílkoviny však nouzi nemá, maso totiž nahrazuje Šmakoun, který je nastrouhaný v omáčce, klidně ho však můžete i nakrájet na kostičky a opéct na pánvi.

Dýňové bramboráčky

Dýňové bramboráčky

Žádné mastné bramboráky plné mouky a tuku nečekejte, tyhle jsou nutričně daleko výživnější, jelikož obsahují kromě vlákniny ze zeleniny a dokonce i bílkoviny ze Šmakouna.

Meruňkovo-mandlové kuličky

Meruňkovo-mandlové kuličky

Tyhle malé bonbonky jsou jako z fitness bonboniéry – obsahují hodně proteinu ze Šmakouna, energii dodají sušené meruňky a zdravé tuky mandlová mouka. Zkrátka ideální pochoutka pro mlsouny, doping před cvičením nebo svačinka v průběhu náročného dne.

Arašídové kostky

Arašídové kostky

Kokosový základ, arašídový střed a čokoládová poleva – tyhle tři vrstvy spolu krásně souzní a pohladí chuťové buňky, přitom obsahují málo kalorií a hodně bílkovin!

Kuličky à la Ferrero Rocher

Kuličky à la Ferrero Rocher

Nízkosacharidové cukroví, díky kterému přečkáte svátky bez zbytečných kil navíc! Najdete v něm jen oříšky, kakaové máslo, čokoládu a proteinový krém od Šmakouna!

Kokosové hvězdičky

Kokosové hvězdičky

Jednoduché vánoční cukroví hotové za pár chvil! Stačí jen propracovat několik ingrediencí, naplnit formičky, vložit do ledničky a na závěr se ponořit do čokolády.

Zapečený květák

Zapečený květák

Na saláty už je zima, ale co tak zkusit zeleninu zapéct? Nezapomínejte však na kvalitní bílkovinu, co zasytí. Perfektní volbou pro tento recept je Uzený Šmakoun vhodný jak pro masožravce, tak i vegetariány a vajíčka, která směs pěkně spojí.