My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Šmakounovy dukátky

Šmakounovy dukátky

Mini "řízečky" v kukuřičné strouhance jsou bez masa, a přesto plné bílkovin ze Šmakouna!

Šmakounovy nugetky á la smažák

Šmakounovy nugetky á la smažák

Oblíbená česká klasika ve zdravé verzi se Šmakounem

Zapečené tousty

Zapečené tousty

Pikantní vegetariánská pomazánka zapečená na pečivu se sýrem jako silvestrovské pohoštění nebo teplá večeře

Cukeťák na plech

Cukeťák na plech

Cuketa má nejen hodně vlákniny, vitamínů i antioxidantů, ale také málo kalorií, proto ji s klidem zařaďte do fitness jídelníčku v nejrůznějších podobách! Nezapomínejte však přidat Šmakouna, který pokrm doplní o kvalitní bílkoviny!

Květáková pomazánka

Květáková pomazánka

Přemýšlíte, co zdravého a nepříliš kalorického si dát k večeři? Zkuste pomazánky! Tahle květáková opravdu nemá chybu!

Boršč

Boršč

Tradiční recept z červené řepy ve vegetariánské úpravě! O bílkovinu však nouzi nemá, tu plně supluje Šmakoun, který z polévky udělá hlavní chod, a přitom jí zachová lehkost.

Zapečené brambory

Zapečené brambory

V jednoduchosti je krása! Brambory předem uvařte a pak už vše jen naskládejte do pekáčku a dejte do trouby. Za 20 minut máte vynikající, nutričně vyvážený oběd na stole!

Plněné bramborové knedlíky

Plněné bramborové knedlíky

Českou kuchyni si nemusíte odepírat, když na to půjdete chytře! Knedlíky z celozrnné mouky naplňte Šmakounem nebo pro masožravce Párky Šmakoun a určitě si pochutná celá rodina!

Boloňské špagety

Boloňské špagety

Tradiční rajčatová omáčka v netradičním vegetariánském pojetí! O bílkoviny však nouzi nemá, maso totiž nahrazuje Šmakoun, který je nastrouhaný v omáčce, klidně ho však můžete i nakrájet na kostičky a opéct na pánvi.

Dýňové bramboráčky

Dýňové bramboráčky

Žádné mastné bramboráky plné mouky a tuku nečekejte, tyhle jsou nutričně daleko výživnější, jelikož obsahují kromě vlákniny ze zeleniny a dokonce i bílkoviny ze Šmakouna.

Meruňkovo-mandlové kuličky

Meruňkovo-mandlové kuličky

Tyhle malé bonbonky jsou jako z fitness bonboniéry – obsahují hodně proteinu ze Šmakouna, energii dodají sušené meruňky a zdravé tuky mandlová mouka. Zkrátka ideální pochoutka pro mlsouny, doping před cvičením nebo svačinka v průběhu náročného dne.

Arašídové kostky

Arašídové kostky

Kokosový základ, arašídový střed a čokoládová poleva – tyhle tři vrstvy spolu krásně souzní a pohladí chuťové buňky, přitom obsahují málo kalorií a hodně bílkovin!