top of page

PÁRKY A KLOBÁSY

Párky

Párky

TOP PRODUKT V NAŠÍ NABÍDCE, který mají rádi děti i dospělí! Oblíbili jste si je v rohlíku jako hot dog, s čočkou na kyselo nebo třeba zabalené v listovém těstě, protože chutnají stejně jako klasické párky, přitom mají lepší složení, více bílkovin a méně tuků!

Párky Šmakoun jsou z kvalitního vepřového a hovězího masa. Receptura je vylepšená přidaným proteinem vaječného bílku, díky čemuž jsme snížili jejich kalorickou hodnotu. Jsou proto ideální pro všechny, co chtějí být fit a jíst zdravě. Zároveň jsme také zredukovali obsah soli na 1,5 %. 

Velikost balení: 180 g

SLOŽENÍ

Hovězí maso 21 %, vepřové maso 32 %, Šmakoun 32 % (vaječný bílek, voda, aroma), voda, jódovaná jedlá sůl, směs přírodního koření, maltodextrin, hemoglobin, stabilizátory E451, antioxidanty E300, konzervant E250

Alergen: vaječný bílek

POUŽITÍ

Párky Šmakoun lze používat stejně jako běžné výrobky tohoto typu.

milk.png
gluten.png
sugar.png

KDE KOUPIT

Makro, Rohlík.cz

parky.jpg
parky2.jpg
Klobásy

Klobása Šmakoun je racionálnější variantou srovnatelných masných výrobků na trhu. Obsahuje vysoký podíl kvalitního hovězí a vepřového masa doplněný 30% podílem komplexní živočišné bílkoviny. Důležitá je běžná a tradiční masová chuť akceptovatelná i pro milovníky masných výrobků.

Velikost balení: 180 g

SLOŽENÍ

Hovězí maso 32 %, vepřové maso 26 %, Šmakoun 32 % (vaječný bílek, voda, aroma), voda, jódovaná jedlá sůl, směs přírodního koření, maltodextrin, hemoglobin, stabilizátory E451, antioxidanty E301, konzervant E250

Alergen: vaječný bílek

POUŽITÍ

Klobásu Šmakoun lze používat stejně jako běžné výrobky tohoto typu.

milk.png
gluten.png
sugar.png

KDE KOUPIT

Makro, Rohlík.cz

klobasy.jpg
klobasy-toust.jpg

Klobásy

bottom of page