RECEPTY

chia-puding.jpg

Sýrové nugetky à la smažák

Žádný tuhý eidam pod vrstvou strouhanky nečekejte, tyhle nugetky z batátů, goudy a Šmakouna mají perfektní chuť i konzistenci!

chia-puding.jpg

Špagety aglio e olio

Proteinový oběd po italsku aneb lehce pikantní špagety „aglio e olio“ s porcí kvalitních bílkovin ve formě krutonů ze Šmakouna

chia-puding.jpg

Špaldová pizza

Tahle pizza vaši postavu rozhodně neohrozí! Základem je těsto plné bílkovin, další vrstvu tvoří rajčatové pesto, sýry a zelenina, ale fantazii se rozhodně meze nekladou!

chia-puding.jpg

Boloňské špagety

Tradiční rajčatová omáčka v netradičním vegetariánském pojetí! O bílkoviny však nouzi nemá, maso totiž nahrazuje Šmakoun, který je nastrouhaný v omáčce, klidně ho však můžete i nakrájet na kostičky a opéct na pánvi.

chia-puding.jpg

Dýňové bramboráčky

Žádné mastné bramboráky plné mouky a tuku nečekejte, tyhle jsou nutričně daleko výživnější, jelikož obsahují kromě vlákniny ze zeleniny a dokonce i bílkoviny ze Šmakouna.

chia-puding.jpg

Zapečený květák

Na saláty už je zima, ale co tak zkusit zeleninu zapéct? Nezapomínejte však na kvalitní bílkovinu, co zasytí. Perfektní volbou pro tento recept je Uzený Šmakoun.

chia-puding.jpg

Plněné bramborové knedlíky

Českou kuchyni si nemusíte odepírat, když na to půjdete chytře! Knedlíky z celozrnné mouky naplňte Šmakounem nebo pro masožravce Párky Šmakoun a určitě si pochutná celá rodina!

chia-puding.jpg

Cizrnové těstoviny

Těstoviny z cizrny? Jasně! Perfektní do salátů a pošmáknou si nejen celiaci. S čerstvou zeleninou a Šmakounem máte zdravou lehkou večeři bohatou na bílkoviny za pár minut na stole.

chia-puding.jpg

Řepný burger

Jak dostat do burgeru bez masa bílkovinu? Jednoduše! Připravte ho ze Šmakouna, který obsahuje kvalitní protein z bílků a skvěle se s ním pracuje v teplé i studené kuchyni.

chia-puding.jpg

Zapečené brambory

V jednoduchosti je krása! Brambory předem uvařte a pak už vše jen naskládejte do pekáčku a dejte do trouby. Za 20 minut máte vynikající, nutričně vyvážený oběd na stole!

chia-puding.jpg

Houbový kuba

Tradice je tradice, proto k vánočnímu obědu rozhodně nepatří maso, ale houbový kuba! Aby vám nechyběly důležité bílkoviny, přidejte do receptu Šmakouna s hlívou ústřičnou, který perfektně podpoří houbovou chuť.

chia-puding.jpg

Velikonoční nádivka

Skvěle dochucená klasika ve vegetariánské úpravě, která nesmí o Velikonocích chybět, navíc plná bílkovin díky Šmakounovi.