RECEPTY

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
chia-puding.jpg

Cukeťák na plech

Cuketa obsahuje málo kalorií, Šmakoun zase hodně bílkovin, a tak spolu tvoří perfektní duo ve fitness jídelníčku.

chia-puding.jpg

Zapečené brambory

V jednoduchosti je krása! Brambory předem uvařte a pak už vše jen naskládejte do pekáčku a dejte do trouby. Za 20 minut máte vynikající, nutričně vyvážený oběd na stole!

chia-puding.jpg

Dýňové bramboráčky

Žádné mastné bramboráky plné mouky a tuku nečekejte, tyhle jsou nutričně daleko výživnější, jelikož obsahují kromě vlákniny ze zeleniny a dokonce i bílkoviny ze Šmakouna.

chia-puding.jpg

Cibulačka

Není nic lepšího na zahřátí než polévky, proto zkuste tuhle pikantní cibulovou, která má navíc perfektní nutriční hodnoty!

chia-puding.jpg

Sýrové nugetky à la smažák

Žádný tuhý eidam pod vrstvou strouhanky nečekejte, tyhle nugetky z batátů, goudy a Šmakouna mají perfektní chuť i konzistenci!

chia-puding.jpg

Květáková pomazánka

Přemýšlíte, co zdravého a nepříliš kalorického si dát k večeři? Zkuste pomazánky! Tahle květáková opravdu nemá chybu!

chia-puding.jpg

Plněné bramborové knedlíky

Českou kuchyni si nemusíte odepírat, když na to půjdete chytře! Knedlíky z celozrnné mouky naplňte Šmakounem nebo pro masožravce Párky Šmakoun a určitě si pochutná celá rodina!

chia-puding.jpg

Banana bread

Tento luxusní proteinový banana bread si s chutí dáte nejen vy, ale i partner i děti!

chia-puding.jpg

Borůvkový cheesecake

Lehoučký, nízkokalorický, nepečený cheesecake s pořádnou dávkou proteinu jak v korpusu, tak v krému je vynikající dezert nejen pro slavnostní příležitosti.

chia-puding.jpg

Makový závin

Vynikající závin bez mouky, bez cukru a bez výčitek. Upečeno máte raz dva a rozhodně si pošmáknete!

chia-puding.jpg

Boršč

Tradiční recept z červené řepy ve vegetariánské úpravě! Bílkoviny plně supluje Šmakoun, který z polévky udělá hlavní chod, a přitom jí zachová lehkost.

chia-puding.jpg

Boloňské špagety

Tradiční rajčatová omáčka v netradičním vegetariánském pojetí! O bílkoviny však nouzi nemá, maso totiž nahrazuje Šmakoun, který je nastrouhaný v omáčce, klidně ho však můžete i nakrájet na kostičky a opéct na pánvi.

chia-puding.jpg

Celerová pomazánka

Taky vám nechutnal celer, když jste byli malí? Na téhle kombinaci chutí v pomazánce s proteinovým základem ze Šmakouna si na tuty pošmáknete a zároveň uděláte něco pro své zdraví!

chia-puding.jpg

Pohankové vafle

Začněte vaše ráno výbornými vaflemi se Šmakounem, které vás díky vysokému obsahu bílkovin zasytí na celé dopoledne! A pozor – tahle netradiční verze bude chutnat i dětem na snídani nebo třeba na sváču do školy.

chia-puding.jpg

Čokoládová pěna

Dokonalý dezert bez výčitek s obsahem proteinového Šmakouna, vysokoprocentní čokolády, kakaa, kokosového mléka, vanilky a javorového sirupu.