KRÉMY

 

Kakaooříškový krém

Kakaooříškový krém je racionálnější alternativou obdobných výrobků na trhu. Vyznačuje se srovnatelnou chutí i použitím avšak za podstatně výhodnějších výživových a energetických hodnotách – méně cukru, více bílkovin.

Velikost balení: 150 g

SLOŽENÍ

Šmakoun 70 % (vaječný bílek, voda, přírodní aroma, řepkový olej 1%, sladidlo sukralóza), kakaooříšková pasta 28 % (cukr, neztužený bambucký tuk, kakaooříškový prášek se sníženým tukem 11 %, sušená syrovátka), lískooříšková pasta 2 % (emulgátor sójový lecitin, aroma), konzervanty E202,211, kyselina citronová

Alergen: vaječný bílek, mléko, ořechy, sója

POUŽITÍ

Kakaooříškový krém má obdobné použití jako podobné krémy – k pečivu, na palačinky, lze jím plnit sladké knedlíky i cukrářské korpusy (trubičky, košíčky). Velké možnosti použití má také jako součást receptů pro přípravu sladkého pečiva a různých cukrovinek.

KDE KOUPIT

Globus, Makro, Košík.cz, Rohlík.cz

 

Kokosový krém

Kokosový krém je racionálnější alternativou obdobných výrobků na trhu. Vyznačuje se srovnatelnou chutí i použitím avšak za podstatně výhodnějších výživových a energetických hodnotách – méně cukru, více bílkovin.

Velikost balení: 150 g

SLOŽENÍ

Šmakoun pasta sladká 65 % (vaječný bílek, voda, řepkový olej, sladidlo sukralóza), bílá pasta 35 % (cukr, bambucký tuk, sušené mléko 14 %, emulgátor sójový lecitin, vanilkový extrakt), kokos strouhaný 4 %, řepkový olej, konzervanty E 202, E211, kyselina citronová

Alergen: vaječný bílek, mléko, ořechy, sója

POUŽITÍ

Kokosový krém má obdobné použití jako podobné krémy – k pečivu, na palačinky, lze jím plnit sladké knedlíky i cukrářské korpusy (trubičky, košíčky). Velké možnosti použití má také jako součást receptů pro přípravu sladkého pečiva a různých cukrovinek.

KDE KOUPIT

Globus

Sledujte nás na sociálních sítích:

©2020 Šmakoun Adler Proteiner