Přidejte se!

Šmakoun si získává stále větší oblibu u velké skupiny aktivních  lidí, kteří nechtějí držet stále se opakující  diety, ale hledají nové chytré potraviny pro moderní, odlehčený a chutný jídelníček. Stále však těmto zákazníkům chybí  obchody a prodejny, kde si mohou šmakouna v dostatečné nabídce koupit. Přidejte se!

Šmakoun nachází velké možnosti  použití v hotelích a restauracích při přípravě odlehčených jídel a pokrmů, které jsou často významnou součástí wellness menu. Přidejte se!

Šmakounem lze ve školních jídelnách obohatit i tradiční a oblíbená jídla, která děti milují a jejich  obohacení kvalitní  bílkovinou při současném snížení obsahu tuků, sacharidů a energie  akceptují i odborníci na výživu. Přidejte se!

Šmakoun je v lázních, nemocnicích, domovech důchodců a různých zařízeních  sociální péče důležitou součástí diet a lehce stravitelných pokrmů. Přidejte se!

Šmakouna začínají používat výrobci lahůdek, salátů ale i pečiva a cukrářských výrobků  při vlastní výrobě racionálnějších  produktů pro zdravější životní styl. Přidejte se!

Šmakoun je významnou součástí krabičkových diet a hotových pokrmů. Přidejte se!

Přidejte se!

Pak je  šmakoun velice vhodnou potravinou pro Vaše aktivity.

Tak se  PŘIDEJTE!

Kontakt

anna.planickova@gmail.com