Kuchařka Zdravě a dosyta

      

                                                                         

 

Kuchařka bezmasých jídel pro naplnění vašich předsevzetí !

  Také si říkáte, že současnou situaci  můžete smysluplně využít a zamyslet se nad svým jídelníčkem? Chápeme, že radikální změna by nemusela najít v rodině kladnou odezvu. Zkuste proto "jen"  vylepšení výživových hodnot bez změny chuti. Neměňte jídelníček a zůstaňte u svých oblíbených jídel, která obohatíte kvalitní živočišnou bílkovinou. Jednak v nich automaticky snížíte  tuky a cukry (a to je přeci dobře ) a pak  - po bílkovině se netloustne (nemění se v tuky). Jde to i bez masa a dokonce i u sladkých jídel, pečiva či dezertů. 

   Jak na to ? Přidejte do receptů českou potravinu    Šmakoun - asi ve 25-30 %.  Vaše jídla budou stále stejně dobrá a chutná pro celou rodinu. Šmakoun Klasik  je chuťově neutrální , vyrábí se tepelnou úpravou čistého vaječného bílku bez chemických látek a konzervantů. Neobsahuje tuky,cukry, lepek, cholesterol ani laktózu a má hodně (14 %) komplexní, lehce stravitelné živočišné bílkoviny.

V nabídce obchodů - Kaufland, Billa, Globus, Tesco, Makro, ROHLÍK.CZ , KOŠÍK.CZ  a ve zdravých výživách - najdete další  příchutě Šmakouna - 4 slané a 3 sladké . Usnadní jejich zapracování do vašich osobitých  receptů.

Recepty pro inspiraci najdete v kuchařce jídel se šmakounem  ZDRAVĚ A DOSYTA - od salátů a pomazánek přes slaná a sladká jídla až po  dezerty. Ano - i sladkosti mohou mít méně cukrů, tuků i kalorií a současně být plné bílkoviny.

Zdravě a dosyta

  Co v kuchařce najdete:

 

Barbora Charvátová se Šmakounem dlouhodobě spolupracuje a říká: "Celou kuchařku jsem pro Šmakouna podle receptů mých, i mých kolegyň blogerek, uvařila a nafotila. Můžu vám tedy dát vařečku do ohně za to, že každé jedno jídlo v ní je ozkoušené, vařitelné a hlavně velmi chutné". 

OCHUTNÁVKA Z KUCHAŘKY: