Kuchařka Zdravě a dosyta

 

Kuchařka bezmasých jídel pro naplnění novoročních předsevzetí !

 Blíží se konec starého roku. Vstup do toho nového je často spojen s různými plány a předsevzetími... Také si říkáte, že přichází čas se sebou něco dělat ? Začněte úpravou svých jídel ! Nemusíte vůbec měnit  jídelníček. Pouze do receptů přidejte další potravinu, kterou   je  Šmakoun. . Vaše jídla budou stále stejně dobrá a chutná pro celou rodinu. Jen v nich bude vice žádoucí živočišné bílkoviny a méně nežádoucích tuků, cukrů a kalorií. Ty totiž   Šmakoun. neobsahuje. A jistě víte, že po bílkovině se netloustne !

Potřebujete inspiraci ? Nadělte si pod stromeček  novou kuchařku jídel se šmakounem - od salátů a pomazánek až po sladké dezerty. Ano - i sladkosti mohou mít méně cukrů, tuků i kalorií a současně být plné bílkoviny.

Přejeme Vám snadnější a  úspěšný vstup do nového roku 2020 ... se šmakounem ! 

Zdravě a dosyta
  Co v kuchařce najdete:
Kuchařku objednávejte   zde.

Barbora Charvátová se Šmakounem dlouhodobě spolupracuje a říká: "Celou kuchařku jsem pro Šmakouna podle receptů mých, i mých kolegyň blogerek, uvařila a nafotila. Můžu vám tedy dát vařečku do ohně za to, že každé jedno jídlo v ní je ozkoušené, vařitelné a hlavně velmi chutné". 

OCHUTNÁVKA Z KUCHAŘKY: