České topmodelky prozradily tajemství svého jídelníčku

Bez které potraviny se neobejdou české krásky Tereza Budková a Lucie Smatanová?

Nepravidelný stravovací režim zná každá dívka pohybující se ve světě modelingu. K této práci neodmyslitelně patří dokonalá postava, stejně jako neustálé cestování na castingy, focení a přehlídky.
Jak jí dosáhnout, dosyta se najíst a nepřibrat? Jídla nabízená v letadlech jsou často plná nežádoucích sacharidů. Co si ale s sebou zabalit třeba na několikahodinovou cestu přes Atlantik?

Protein je zkrátka in, a proto obě modelky sázejí na český výrobek Šmakoun

Tereza byla hostem ZŠ Drtinova v Praze, která jídla se Šmakounem pravidelně vaří

Tato česká potravina je vyrobena z vaječného bílku a obsahuje až 95 % proteinu. Může se jíst jen tak, nebo jednoduše přidat do připravovaného pokrmu. Jídlo se Šmakounem má nízkou kalorickou hodnotu, ale skvěle zasytí, dodá potřebné bílkoviny a pomáhá dodržovat rovnoměrné pauzy v jídle během dne. Díky tomu získají české topmodelky plnohodnotný oběd, svačinu nebo večeři, které jejich postavu neohrozí.

Sladké tajemství Terezy Budkové

Tereza přiznává, že sladké miluje. Když si chce zamlsat, sáhne po Šmakounovi s příchutí Švestka a skořice. Díky němu si skvěle pochutnává - a bez výčitek.

Lucie Smatanová, sport a protein

Pro sportovni aktivity Lucie Smatanové je dostatek proteinu nezbytný. Ve Šmakounovi oceňuje obsah komplexní a lehce stravitelné bílkoviny.

Pokud si chcete postavu při náročném programu udržet nebo vylepšit i vy, ochutnejte ze široké škály slaných i sladkých příchutí Šmakouna.

Neobsahují lepek, konzervanty, cholesterol ani cukry. Šmakouna nabízí většina obchodních řetězců – Albert, Billa, Globus, Makro, Kaufland, Tesco, prodejny Vitaland a zdravé výživy a internetové obchody Košík a Rohlík.


Tereza Budková


V roce 2009 se přihlásila do Česká Miss a stala se I. česká vicemiss 2009, dále získala tituly Česká Miss Internet, Blesk Česká Miss Čtenářů a Česká Miss Posluchačů Frekvence 1. Poté nás reprezentovala na soutěži Miss Earth 2009 na Filipínách. Pracuje převážně v Německu a Španělsku.

Lucie Smatanová

V roce 2009 se stala I. vicemiss Miss ČR. Poté reprezentovala ČR na mezinárodní soutěži Miss International, v létě 2011 zvítězila a získala titul Miss Body v soutěži Face of the Year. Zúčastňuje se i charitativních přehlídek a projektů - Běh pro život, daruje krev. Pracuje v Itálii a v Německu.

Máte dotaz, připomínku nebo nemůžete najít v obchodech některý výrobek Šmakoun? Kontaktujte nás prosím zde.