AKTUALITY

 

 V lednu Šmakoun  výhodněji -  do 26.ledna v obchodech BILLA , TESCO  a v on-line obchodech ROHLÍK  a KOŠÍK.

POZOR - je tady Billa Katalog ZDRAVÉ JÍDLO - vedle šmakouna zde najdete také HOTOVÁ JÍDLA se Šmakounem. Tak je vyzkoušejte a sami se přesvědčte, jak chutnají Špenátové lasagne  , Krémová omáčka s houbami a šmakounem  nebo  Šmakounové kuličky v rajčatové omáčce  !         

Nabídla platí do 26.ledna  2020....

Děkujeme  za přízeň, kterou věnujete výrobkům  Šmakoun  a jako naše poděkování jsme pro Vás s obchodníky připravili výhodnější nabídku ŠMAKOUNA po celý  leden !

Patříte mezi lidi, kteří by se sebou rádi něco udělali a neví jak? Máte velkou příležitost začít právě teď. A vůbec nemusíte měnit jídelníček! Jen do svých  oblíbených jídel přidejte Šmakoun  (asi 30 %). Proč ? Budete mít více bílkoviny (Šmakoun obsahuje hodně) a méně kalorií, tuků, cukrů (Šmakoun obsahuje málo). Jistě víte, že po bílkovině se netloustne! Co je Šmakoun - tepelně upravený čistý vaječný bílek bez chemických látek a konzervantů. Šmakoun  zasytí a  nemění chuť Vašich jídel a pokrmů - a to i sladkých! Ano - i dorty či dezerty mohou být se Šmakounem "zdravější" ! Najdete zde řadu vyzkoušených a inspirativních receptů ! Využijte lednových slev....